Tüm Ürünler

kategorisinde 468 adet ürün bulunmuştur

    Büyük Beden Koleksiyonu

     

    Siyah abiye elbiseler her düğün ve özel gecelerde tercih edilen öncelikli ürünlerden biridir. Her kadının dolabında siyah bir elbise mutlaka olmalıdır tezi bu nedenle ortaya atılmıştır. Siyah rengi kusurları gizlemede yardımcı olduğundan, özel günler için biçilmiş bir kaftandır. Özellikle büyük beden hanımlar, siyah renginin ince gösteren etkisine her daim inanmaktadırlar.

    Yıllardır yaygın olan inanış her ne kadar siyah renginin zayıf gösterdiği olsa da, asıl keramet kumaşın yapısındadır. Abiye elbisede kullanılan kumaş ne kadar kaliteli ve kusurları gizlemede yardımcıysa, rengin önemi o kadar azalmaktadır. LilasXXL büyük beden koleksiyonunda birbirinden renkli büyük beden abiye elbiselerin olmasının bir nedeni de budur. Hanımların sadece siyah rengi ile sınırlı kalmamaları, özgürce sevdikleri renklerle güzel anılar biriktirmesi en büyük dileğimizdir. Bu amaçla büyük beden abiye ürünlerimiz içerisinde yer alan renkli elbiselerin ve tuniklerin sayısı bir hayli fazladır.

    Büyük beden koleksiyonumuz içerisinde yer alan diğer ürünler, renkli büyük beden tunik modelleri ve yine kiloları gizlemede yardımcı büyük beden pantolon modelleridir. Dilerseniz bu ürün gruplarımızda da siyah renginden vazgeçmeden seçimler yapabilirsiniz. Ya da renklerin büyüsü ile rengârenk büyük beden abiye ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Tüm ürünler kategorimizde yer alan kısa abiye ve uzun abiye ürünlerimizden de özel günleriniz için tercihlerde bulunabilirsiniz. İndirimli fiyatlar ve hızlı kargo avantajı sağladığımız siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.