Büyük Beden Pantolonlarda Trend Modeller

Bluzlar ile birlikte satılan büyük beden pantolon modelleri Lilasxxl.com sitesinde en uygun fiyatlarla satışa çıkarılıyor. İkili takımlar için ideal olan bu modeller etek ve abiye gibi kıyafetlere alternatif olarak düşünülebilir.

Birçok farklı modelinin yanı sıra her yaştaki alıcının ilgisini çeken renk alternatifleri de sitenin ilgili kategorilerinde mevcuttur. Beğenilen ürünler üyelik gerekmeksizin anında sepete eklenebilir ve birkaç dakika içerisinde sipariş edilebilir.

Dökümlü ve Beli Lastikli Pantolonlar

Beli lastikli satılan büyük beden pantolon seçenekleri kemer gibi aksesuarlara gerek kalınmaksızın rahatlıkla giyilebilir. Dökümlü olan bu modeller günlük yaşamın her alanında rahatlıkla tercih edilebilir.

Son yılların en gözde renklerinden biri olarak kabul edilen pudra renkli pantolonlarda beden seçenekleri, 46'dan başlayıp 60'e kadar uzanıyor. Kaliteli bir kumaş yapısına sahip olan bu ürünlerin garanti süreleri ise 12 aydır. Pudra dışında haki, lacivert ve kahverengi gibi alternatifleri de fiyat farkı ödenmeksizin satın alınabilir.

Şifon Pantolonlar ve Ürün Özellikleri

Sitenin mevcut seçeneklerinde birçok farklı kombine açık olan şifon pantolonlar da mevcuttur. Başta düğün ve nişan gibi organizasyonlar olmak üzere birçok farklı yerde tercih edilebilecek bu ürünlerde yüzde yirmiye varan indirimler de yapılmaktadır.

Şifon kumaşından imal edilen büyük beden pantolonlar mevsimlik olarak da tercih edilebilir. Öne çıkan renkleri arasında beyaz, ekru ve lacivert yer alıyor. Sipariş edilen ürünler toplamda üç iş günü içerisinde adreslere teslim edilmektedir.