Davetlerin Beğenilen Büyük Beden Abiye Modelleri

Abiye modelleri özel günlerde en sık kullanılan parçalar arasında yer alıyor. Birbirinden farklı renk ve desenlerde olması aynı zamanda da şık bir havaya sahip olması oldukça çok tercih edilmelerini sağlıyor. Ancak büyük beden abiye modellerine ulaşmak ve istenilen desende tasarımda bir ürün bulabilmek oldukça zor oluyor. Bu zorluk http://www.lilasxxl.com/ adresi ile sona eriyor. Lilisxxl.com adresinde yüzlerce modelde büyük beden bulma imkanı sağlanıyor. Büyük beden abiye modellerinde hem kısa hem de uzun abiye modelleri yer alıyor. Aynı zamanda site içinde toptan satış da uygulanıyor.

Büyük Beden Abiye Ürünler ve Beden Seçenekleri

Büyük beden abiye 46 beden, 48 beden, 50 beden ve 52 bedende üretiliyor. Sitede yer alan mankenizin ölçüleri ise GÖĞÜS: 112 BEL: 93 Boy: 1.74 BASEN: 116 şeklinde. En çok satan bölümünde genellikle uzun abiyeler yer alıyor. Çünkü uzun abiyeler kısa abiyelere oranla daha fazla tercih ediliyor. İnternet alışverişlerinde güven oldukça önemlidir. Lilasxxl.com adresi de iade ve değişim hakkı tanıyan kaliteli bir site özelliği taşıyor. Faturası ve belgeleri ile göndereceğiniz ürün iadeye kabul ediliyor.

Ödeme Seçenekleri

Büyük beden abiye ödemelerinde kredi kartı ile ödeme işlemi alınıyor ve 6 aya varan taksit seçenekleri sunuluyor. Aynı zamanda Türkiye'nin her yerindeki müşteriler sipariş verebiliyor. Yurt dışına da sipariş hakkı tanınıyor. Siparişler 12 ile 72 saat arasında kargoya iletiliyor.