Şık ve Rahat: Büyük Beden Pantolon

Büyük beden pantolon modellerimiz yeni sezonda sizleri bekliyor. Bunun için hem uygun fiyat hem de kaliteli kumaşlara sahip olan büyük beden pantolon modellerini Lilasxxl.com sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz.

büyük beden pantolon modelleri

Kot Pantolon Modelleri

Yırtık kotlar çoğunlukla büyük beden genç giyim parçalarından bir tanesidir. Pantolon modellerini Lilasxxl.com sitesinde bulmak kolaydır. Buz mavisi renge sahip olan kot pantolonun kumaşı oldukça kalitelidir ve rahat bir kesime sahiptir. Kot pantolonun kumaşı streç olduğu için vücudu sarar ve tam bir şekilde oturur. Arka tarafında yırtık detayı yoktur. Fakat ön tarafında kalça ile diz kapağı arasında çeşitli yırtık detayları vardır. Bu dinamik detayla pantolon hareketlendirilmiştir. En küçük kalıbı 44 olup en büyük kalıbı ise 54 bedendir. Sadece buz mavisi rengi mevcuttur. Ön cepleri küçüktür ve yüksek bel bir pantolondur.

kadin buyuk beden pantolon

Büyük Beden Örme Kumaş Pantolon

Likralı büyük beden pantolonlarımızın çoğu yüksek bel olarak üretilmiştir. Bu sayede karın ve bel kısmını toplar. Kış boyunca rahatça kullanabileceğiniz kadın pantolon modelleri, kombinlerinizin en şık parçası olacak.

kislik pantolon modelleri

Lilasxxl.com online büyük beden giyim mağazası hem kredi kartı hem de kapıda ödeme seçenekleri ile hizmetinizdedir. Dilediğiniz pantolon modelini detaylı incelemeler ve fiyat karşılaştırması yaparak satın alabilirsiniz. Ürünler hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.