İADE FORMU
Adınız
 
Soyadınız
 
Cep Telefonu
E-posta
 
Mail Başlığı
 
Mesaj
 
Garanti - İade - Değişim
Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır.


Şirketimiz, tüketici haklarının korunması ve satış hizmeti sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutmak adına almış olduğunuz ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik ve üretim kaynaklı her türlü sorun, hassasiyetle değerlendirilmekte ve ivedi olarak çözümlenmektedir.


Ürün iadesi hususunda sizlere daha iyi şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartlar aşağıdaki şekildedir.  Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

İADE İÇİN;


1. İade edilecek ürün


2. İade edilecek ürünün faturası  (Tüm nüshalari ile birlikte)

3. İade edilen ürünlerde, kargo ücreti firmamıza aittir. Kapıda nakit ödeme ile alınan ürün/ürünlerin iade bedelleri, alıcının satıcıya bildirmiş olduğu banka hesabına gönderilerek gerçekleşir.


*** Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra ödemiş olduğunuz tutarı;
Siparişte Kredi Kartı kullanıldıysa iade işlemi Kredi Kartınıza yapılmaktadır.

Kredi Kartı iadelerinizin ekstrelerinize yansıma süresi bankanıza göre değişiklik göstermektedir. Kredi kartınıza yapılan iadelerin kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde bankanızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

*** Taksitli olarak almış olduğunuz ürünün tutarının tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.

Değişim

Sitemizden aldığınız ürün/ürünlerin değişimi, ancak aynı ürünün farklı renk veya bedeni ile gerçekleşebilir.

Cayma Hakkı ve İade

Alıcının (müşterinin), ürünün teslim edildiği günden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde hiç bir sebep göstermeksizin üründen cayma hakkı bulunmaktadır.

Üründen kaynaklanan kusur sebebiyle yapılan iadelerde süre, ürünün teslim edildiği günden itibaren 30 (otuz) gündür.

Kullanılmış, tahrip edilmiş, yırtılmış vs... ürünlerin iadesi alınmamaktadır.

Ürünün iadesinin kabul edilmesi için ürünün paketinde gönderilmesi, etiketinin üzerinde olması, kullanılmış ve tahrip edilmemiş olması gerekmektedir.

İade gönderimlerinizde ürünle birlikte teslim edilen orjinal faturanın da satıcıya ulaştırılması zorunludur.

İade gönderilerinizin kargo bedeli firmamıza aittir.

İade adresimiz: Lilas XXL Necatibey Bulvarı 16 / A Çankaya - İZMİR

Müşteri destek hattı: 0232 441 36 97- 0533 142 02 34

Cayma Hakkı ve İade Sonrası Geri Ödeme

İade edilen üründe herhangi bir tahribat var ise lilasxxl.com tarafından kabul edilmeyecek ve geri ödemesi yapılmayacaktır.

Ürün iade bedeli, iade edilen ürünün depoya ulaşıp, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra kartınıza geri yüklenmek üzere bankanıza bildirilir.

Ürün iade bedelinin kartınıza geri yüklenmesi ekstre tarihinize göre birkaç gün sürebilir.