Tüm Ürünler

kategorisinde1 adet ürün bulunmuştur
  • LİKRALI UZUN KOLLU TAŞ DETAYLI BÜYÜK BEDEN TUNİK
   129,00 TL
   TL

   LİKRALI UZUN KOLLU TAŞ DETAYLI BÜYÜK BEDEN TUNİK

   /urun/likrali-uzun-kollu-tas-detayli-buyuk-beden-tunik-siyah-gri

  Büyük Beden Koleksiyonu

  Siyah abiye elbiseler her düğün veözel gecelerde tercih edilenöncelikliürünlerden biridir. Her kadının dolabında siyah bir elbise mutlaka olmalıdır tezi bu nedenle ortaya atılmıştır. Siyah rengi kusurları gizlemede yardımcı olduğundan,özel günler için biçilmiş bir kaftandır.Özelliklebüyük beden hanımlar,siyah renginin ince gösteren etkisine her daim inanmaktadırlar.

  Yıllardır yaygın olan inanış her ne kadar siyah renginin zayıf gösterdiği olsa da,asıl keramet kumaşın yapısındadır. Abiye elbisede kullanılan kumaş ne kadar kaliteli ve kusurları gizlemede yardımcıysa,renginönemi o kadar azalmaktadır.LilasXXL büyük beden koleksiyonunda birbirinden renklibüyük beden abiye elbiselerin olmasının bir nedeni de budur. Hanımların sadece siyah rengi ile sınırlı kalmamaları,özgürce sevdikleri renklerle güzel anılar biriktirmesi en büyük dileğimizdir. Bu amaçlabüyük beden abiyeürünlerimiz içerisinde yer alan renkli elbiselerin ve tuniklerin sayısı bir hayli fazladır.

  Büyük beden koleksiyonumuz içerisinde yer alan diğerürünler,renklibüyük beden tunik modelleri ve yine kiloları gizlemede yardımcıbüyük beden pantolon modelleridir. Dilerseniz buürün gruplarımızda da siyah renginden vazgeçmeden seçimler yapabilirsiniz. Ya da renklerin büyüsüile rengârenk büyük beden abiyeürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Tümürünler kategorimizde yer alan kısa abiye veuzun abiyeürünlerimizden deözel günleriniz için tercihlerde bulunabilirsiniz. İndirimli fiyatlar ve hızlı kargo avantajı sağladığımız siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyarız.

  Bayan Büyük Beden

  Bayanlar için ayrıcalıklı bir hizmet sağlayanLilasxxl.com adresinde aradığınız herürünün uygun bedenini bulma imkânına sahip olmaktasınız. Uzun süren alışveriş sonraları saatlerce dışarıda bedeninize uygun elbise bulamadan beğenmediğiniz elbiseleri almaya son verebilirsiniz. Hiçbir yere gitmeden sadece web sitesiüzerindenürünleri uzun uzun inceleme imkânına sahipsiniz. Birçok modelde rengârenkürünler tasarlarken,modayı yakından takip eden modernürünler büyük beden seçenekleriyle burada satışa sunuluyor. Ayrıcaürünüalırken sorun yaşamamak adınaürünlerin altında sizlere detaylı bilgi sunulmuştur. Beden seçimi veölçüleri ile alışverişi tamamlayarak hızlıcaürününüzüteslim alabilirsiniz.Özel günler için ya da gündelik olarakçok sayıdaürüne yer veren firmamızbüyük beden sektöründe var olan eksikliği doldurmayı amaçlamaktadır.

  Modaya Uygun Büyük Beden

  Lilasxxl.com adresi yılın moda desenlerinin ve renklerininöncülük ettiğionline büyük beden satışmağazasında müşterilerine sunuyor. Burada yer alanürünler modaya uygun ve trend parçalardan oluşur. Değişik desenlerde tasarımlar ve zevkli kıyafet seçeneklerinin sayesinde büyük beden giyinenlerin alışveriş yapması artıkçok daha kolay. Siz de online mağazamızı ziyaret ederek buradan tümürünleri detaylı görselliği veölçüleri ile inceleyebilirsiniz. Renk ve beden seçenekleri ile alışverişinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.

  Hızlı Teslimat ve Uygun Fiyat Bir Arada

  Sistemüzerinden alışveriş yaptıktan sonra en kısa süre içerisindeürününüzüseçtiğiniz şekliyle kapıda teslim alabilirsiniz. En hızlı teslimatı sağlamak içinLilasxxl.com belli saatler içinde yapılan alışverişleri aynı gün kargoya göndermeözelliğine de sahip olmaktadır. Bu verilen hizmet içerisinde müşteri memnuniyetiön planda tutularak,gerekli avantaj ve indirimler de sistem içerisinde yapılmaktadır. Birçokürünçok avantajlı fiyatlarla ya da sezon sonunda indirime girerek hızlıca satışa sunuluyor. Sistemeüye olan herkes indirimliürünlerden de haberdar olabilmeözelliğine sahip oluyor. Firma yine müşteri memnuniyeti bakımından kişiye alışverişi tamamlama sırasında birçoködeme seçeneği de sunaraködeme kolaylığına yer veriyor. Alışveriş hem daha pratik hem de daha kazançlı bir hale geliyor. Her türlüsoru ve şikayet için sisteme giriş yaparak gerekli herönerinizi de buraya bildirme imkanına sahipsiniz.

  Büyük Beden Online Satış

  Günümüzde farklılaşan yaşam tarzları ve yeme alışkanlıklarımızın değişmesi ile birçok insanbüyük beden giyimürünlerine daha fazla ihtiyaçduymaya başlamıştır. Bu ihtiyacın ortayaçıkması ile bu ihtiyacı karşılamak için fiziki mağazalar ve online satış yapan e-ticaret siteleri ortayaçıkmıştır. Teknolojinin ilerlemesi ve insanlarınçalışma koşulları nedeniyle fazla zamanı olmaması nedeniyle e-ticaret siteleri fiziki mağazalardan daha fazla tercih edilmeye başlamıştır.Büyük beden online satış mağazası olarak hizmet veren ve abiye,tunik,etek ve pantolon alanındaçok fazla renk veürünçeşidine sahip olan büyük bedenürünlerinin online satış adresiwww.lilasxxl.com sizleri bekliyor.

  Hangi Büyük BedenÜrünler Satılıyor?

  Büyük bedenürünlerinin online satış noktası olan mağazamızda yok yok. Bayanlar için büyük beden uzun abiyemodelleri en uygun fiyat veödeme seçenekleriyle siz değerli müşterilerimizi bekliyor. Buürünlerimizde 46 bedenden 60 bedene kadar beden seçeneklerimiz mevcuttur. Bir diğerürün grubumuz ise yine bayanlar için birbirinden güzel farklı renk ve desenlerdebüyük beden kısa abiye modelleridir. Bu modellerde 44 bedenden 62 bedene kadar farklı beden seçeneklerimiz mevcuttur. Bir diğerürün grubumuz ise Tunik grubudur. Bu grupta bayanlarımız için farklı renk ve desenlerdeçok fazla büyük beden tunikçeşidimiz mevcuttur. Bu grupta ise 44 bedenden 60 bedene kadar gömlek,bluz ve tunik tasarımı bulunmaktadır.Büyük beden online satışmağazamızda diğer birürün grubumuz ise bayanlar için pantolon ve etekürün grubudur. Bu grupta 40 bedenden 60 bedene kadarürün bulunur. Sizde ihtiyacınızı hemen karşılamak için www.lilasxxl.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

  Büyük Beden Tasarımlar

  Büyük bedenürünlerini en uygun fiyat ve uygun kalitede satın almak veödeme konusunda farklıödeme seçeneklerinden dilediğinizi seçebilmek için sizililasxxl.com mağazamıza bekliyoruz. Kredi kartınızla taksit imkanından yararlanarak aradığınızürünübularakbüyük beden online satış mağazamızdan güvenli şekilde satın alabilirsiniz. Zaman kaybetmeden,ekran başındaçayınızı yudumlarken alışveriş yaparak online mağazamızın tadınıçıkarabilir,şık kombinlerde Lilasxxl.com kalitesini taşıyabilirsiniz.

  Büyük Beden Giyimde Şıklık

  Bedeniniz kaçolursa olsunönemli olan güzel olan kıyafetleri seçmenizdir. Eğer doğru giysileri düzgün bir şekilde kombin yapabilirseniz kıyafetlerinizde şıklık yakalayabilirsiniz. Estetik görünmek için bedenölçünüze göre kıyafetleri tercih etmelisiniz. Online alışveriş keyfini yaşamayı seviyorsanızbüyük beden her türlümodelililasxxl.com mağazamızda bulabilirsiniz. Bluzlar,elbiseler,abiyeler ve pantolonlar gibi daha birçok büyük bedene uygun kıyafet seçenekleri burada bulunmaktadır. Sizler de kendi bedeninize en uygun olan kıyafet seçimlerinizibüyük beden bayan giyim sitemizden yapabilirsiniz.

  Büyük Beden Giyimde Kıyafet Seçenekleri Nelerdir?

  Büyük bedende ençok kullanılan ve bayanların enönemli kıyafet seçeneklerinden biribüyük beden tunikmodelleridir. Tuniklerin yanında bluzlar ve elbiseler de şık ve rahat parçalarla kombin edilebilmektedir. Kilo problemi olan bayanlar istedikleri ve bulamadıkları bütün kıyafet seçeneklerine Lilasxxl.com sitesinden ulaşabilirler. Her sezon yenilenenürünlerimiz içerisinden kendinize uygun olan kıyafetleri seçerek şık olabilirsiniz.Özel geceler için büyük beden abiye modelleri ile ilgi gören online satış mağazamız,renk renkçeşitçeşit elbise ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Abiye seçerken dikkat etmeniz gereken enönemli nokta ise,bedeninize uygun abiye seçimi yapmanızdır.

  Büyük Beden Abiye Elbiseler

  Nikah,nişan ya da düğün gibiözel kutlamalarda severek kullanacağınız tasarım harikası kıyafet seçenekleri büyük beden alternatifleriyle mağazamızda bulunmaktadır. Büyük beden kıyafetlerde de moda trendleri her sezon değişmektedir. Büyük beden modasında abiye elbiseler,pantolonlar,tunikler,bluzlar her zaman dikkatçekmektedir. İhtiyacınız olan herçeşit büyük beden kadın giyimürününe mağazamızlilasxxl.com’dan ulaşabilirsiniz.Üstelik kıyafetleri detaylı olarak inceleyerek,beğendiğiniz ve bedeninize uygun modelleri kolayca seçebilirsiniz. Bedeninize zevkinize ve tarzınıza uygun kıyafet seçimlerini yaparak güzel seçimler yapabilir ve şık görünebilirsiniz.