• Temmuz 28, 2021

  Tesettür büyük beden elbise alırken nelere önem vermemiz gerektiğini merak ediyorsanız sizi bu konuda bilgilendirmek için buradayız!

  büyük beden tesettür
 • Temmuz 28, 2021

  Yaz mevsiminin gelmesiyle kışlık kıyafetlerimizi rafa kaldırmış olduk. Yaz mevsiminin en güzel yanlarından biri de bu mevsime has olan giydiğimiz kıyafetler.

  yazlık çicekli elbise
 • Temmuz 28, 2021

  Günlük hayatta rahat olması sebebiyle, büyük bedenli hanımların sıkça tercih ettiği bir kıyafet türü olan tuniğin birçok modeli bulunmaktadır.

  tunik
 • Temmuz 28, 2021

  Abiyeler, genelde özel günlerde tercih edildiği için, giyim dünyasında önemli bir yeri vardır. LilasXXL’ın geniş renk skalası ve de farklı tarzdaki model seçenekleri sayesinde büyük bedenli kadınlar artık istedikleri abiye elbise modellerine kolaylıkla ulaşabiliyorlar.

  büyük beden
 • Haziran 13, 2021

  Büyük bedene sahip kadınların daha zayıf görünmesini ve basen, karın gibi fazlalıklarının olduğu bölgeleri gizlemesini sağlayan tesettür abiyeler bulunur. Örneğin bel kısmında kemer bulunan abiyeler, ince bir bele sahip olmayan kadınların bile olduğundan daha zayıf görünmesine yardımcı olur.

  tesettur
 • Haziran 13, 2021

  Kilolu kadınlar hangi renk kıyafetleri giyinmeli ki istedikleri zayıf görüntüye ulaşabilsinler? Bunun çoğu kişi tarafından bilinen ilk cevabı; siyah renktir.

  renkler
 • Haziran 12, 2021

  Kilolu kadınlar için bir kıyafetin modelinden daha önemli bir şey varsa o da kumaşıdır. Çünkü bir kıyafetin duruşunu, kumaşı belirler ve aslında büyük beden kadınların sıklıkla yaptıkları hatalardan biri yanlış kumaş ile tasarlanmış kıyafetleri tercih etmeleridir.

  kumaslar
 • Haziran 12, 2021

  Her dönemde trend olan gömlekler, sayısız renk ve model ile kombinlerin vazgeçilmezleri arasındadır. Kilolu kadınlar bu sayısız gömlek seçeneği arasından bedenleri için doğru olan tercihi yapmak için renklere dikkat etmelidirler. Bu noktada ilk önemli şey; kişinin ten rengine uygun olarak renk seçiminde bulunmasıdır. 

  gomlek
 • Mayıs 13, 2021

  Büyük bedenli kadınlar, daha zayıf görünmek için elbiseden pantolona; tişörtten tuniğe kadar her giyim ürününü dikkatle seçerler. Böylece hoşlanmadıkları bölgeleri kapatan; ince, şık ve genç görünmelerini sağlayan kombinler oluşturabilirler. Kilolu kadınların, kilolarını gizlemek için en çok tercih ettiği kıyafetten biri; tuniktir. Tunikler salaş yapısı ve uzunluğu sayesinde göbek, basen, kalça gibi vücudun birçok bölgesindeki kiloları gizlemeye yardımcı olur.

  tunik
 • Mayıs 13, 2021

  Likralı kumaşın çıkış noktası ‘likra’dır ve likra; elastik sentetik bir kumaş olan elastanın ticari marka adıdır. Örme, gabardin, jarse, mira, süprem, scuba, saten, süet kumaş türleri gibi tercih edilen bir kumaştır. Sahip olduğu esnek yapı ile bilinen likralı kumaş; boyutunun 6 katına kadar esneklik sunabilir. Laboratuvar ortamında geliştirilen likralı kumaşlar; kuru çekim tekniği ile üretilmektedir. Bu kumaş kadın ve erkek giyiminde; elbise, pantolon, gömlek için çok tercih edilmese de özellikle iç çamaşırı, mayo ve tişört ürünlerinde tercih edilir.

  kumaşlar
 • Mayıs 10, 2021

  Kilolu kadınlar daha zayıf görünmek için günlük kıyafetlerinde olduğu gibi abiye seçiminde de pek çok noktaya dikkat ederler. 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58 ve 60 bedenlerine sahip kadınlar, fazlalıklarını kapatan; daha ince, şık, tarz ve genç gösteren büyük beden giyim ürünlerini tercih ederler. Kilolu kadınlar için abiye bulmanın zor olduğu; büyük beden anneler için abiye bulmanın ise daha zor olduğunu düşünülür fakat günümüzde online satış siteleri sayesinde bu sanıldığından çok daha kolay. Bu siteler sayesinde anneler; aradıkları renk, kumaş ve tarzda abiyeyi uygun fiyata satın alabiliyorlar.

  abiye
 • Mayıs 10, 2021

  Büyük beden kadınlar kıyafetlerini seçerken daha zayıf gösteren kombinleri tercih ederler. 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58 ve 60 bedenlerindeki kadınlar daha şık ve genç görünmek için seçecekleri kıyafette, renkten kumaşa; tarzdan uzunluğa kadar birçok noktaya dikkat ederler. Peki bu kadınlar nasıl giyinmeli, hangi tarz giyim ürünlerini tercih etmeli derseniz basenlerini daha ince gösteren ve vücudunda beğenmediği bölgeleri kapatan tarzda pantolonlar giymeli. Üstelik bu pantolonlar, online satış yapan sitelerden uygun fiyata satın alınabiliyor.

  pantolon
 • Nisan 21, 2021

  Davet elbisesi seçerken dikkat edilmesi gereken birçok kriter vardır. Bunların en önemlileri; vücut şekli, davet edilen ortamın özellikleri ve kişinin beğenileridir. Bir kıyafeti başkalarının beğenmesi kadar kişinin beğenmesi de önemlidir. Çünkü kıyafet beğenilerek giyilirse bu kişinin duruşuna ve özgüvenine de yansır.

  elbise
 • Nisan 21, 2021

  Düğün, nişan gibi özel günlerde tercih edilen abiyelerin zayıf bir görünüm sunması, büyük beden kadınlar için öncelikli konudur. Çünkü kadınlar bu özel günlerde hem şık hem de daha zayıf görünmek isterler.

  abiye
 • Nisan 15, 2021

  Düğün elbisesi seçiminde diğer kıyafet seçimlerinde olduğu gibi en önemli şey; kişiye ve vücuda yakışanı seçmektir. Bunun da yolu, kişinin vücudunu tanıması ve beğenilerini belirlemesidir. Daha zayıf görünmek isteyen büyük beden kadınlar, elbise seçiminde bazı noktalara dikkat ederek daha ince ve narin bir görünüm elde edebilirler. 

  elbise
 • Nisan 15, 2021

  Dış görünüşü etkileyen birçok nokta vardır. Doğru parçaların seçilmesi ve bu parçaların kombin olarak hem uyumlu olması hem de istenilen görünümü sunması gerekir. Zayıf bir görünüme sahip olma noktasında, doğru parçaların kombinlenmesi kadar her bir parçanın seçimi de oldukça önemlidir.

  ceket