Büyük Beden Bluzlar Ve En Trend Seçenekleri

Kendi ölçülerine uygun büyük beden bluz bakan alıcılar için özel olarak üretilmiş tüm ürünler görselleri ile birlikte sitenin ana sayfasında yer almaktadır. Mankenlerin üstünde tanıtımını yaptığı bu ürünlerde yüzde ondan başlayıp yüzde kırka varan indirimler de söz konusu. Beğenilen büyük beden bluz modelleri önce favorilere sonra sepete eklenerek dakikalar içerisinde sipariş tamamlanabilir.

Büyük Beden Bluz Takımları

Sitede takımlar halinde satışa çıkarılan bluzlar da çok uygun fiyatlarla birlikte mevcuttur. Şifon pantolon bluz takımlarının toplam garanti süreleri 2 yıllıktır. Şifon kumaşının olanca kalitesini yansıtan bu modellerde öne çıkan renkler lacivert ve siyah gibi koyu renklerdir.

46 bedenden başlayan büyük beden bluz ölçüleri 56 bedene kadar uzanıyor. Manşetlerin uç kısmında ve bluzların en alt kısmında şeritlerle süslenmiş ve detaylandırılmış ayrıntılar da bulunuyor. Lilasxxl.com sitesinde saat 16:00'ya verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya verilmektedir.


Büyük Beden Bluzlar ve Renk Seçenekleri

Şifon bluzlar elbise ve abiyelere alternatif olarak düşünülecek kadar kaliteli bir görünüme ve kumaşlara sahip. Kırışmayan yapısı sayesinde kısa ve uzun soluklu yolculuklarda dahi tercih edilebilir. Kendine has parlak kumaşı tercih edilebilecek alternatif renklerle birlikte tercih edilebilir. Bu renklerin başında mor, mavi ve lacivert gibi herkesin tercih edebileceği renkler bulunuyor. Kırmızı renginin koyu ve açık tonlarının tek bir bluzda göründüğü çok özel bluzlar da aynı sitede yeni sahiplerini bekliyor.